ТОВ «Механічно-Ливарний Завод»

Про нас

ТОВ «Механічно-Ливарний Завод»

Підприємство засноване у 2007 році.

Ливарне виробництво ТОВ «МЛЗ» (Нововолинськ) орієнтоване на виготовлення відливок з чорних та кольорових сплавів. Рівень технологічного розвитку підприємства дозволяє одержувати відливки широкого спектру марок чавуну, сталі та бронзи. Завдяки сучасному обладнанню ТОВ «МЛЗ» має можливість виготовляти відливки вагою до 3000 кг зі сталі, і до 1500 кг з чавуну та бронзи (відцентрове литво).

Модельна дільниця підприємства виконує роботи по виготовленню модельної оснастки з дерева та пінополістиролу. Згідно креслень замовника є можливість виготовляти, як прості, так і складні за конфігурацією модельні комплекти для машинної або ручної формовки.

Наша команда
ТОВ «Механічно-Ливарний Завод»

Технології та величезний досвід підприємства дозволяє отримувати відливки різних марок чавуну, сталі та бронзи вагою до 3000 кг.

Цех механічної обробки

Цех механічної обробки ТОВ “МЛЗ” пропонує весь спектр послуг: токарні, фрезерувальні, розточувальні, зубонарізні, слюсарні, зварювальні та інші роботи.

Механічний цех підприємства відзначається злагодженим колективом висококваліфікованих фахівців, які забезпечують своєю роботою і знаннями найвищу якість виготовлених деталей. Перевірка якості сплаву – невід’ємна складова випуску продукції.

Підприємство має великий досвід в обробці вуглецевих, конструкційних, нержавіючих сталей, а також чавуну і бронзи. Парк металорізальних верстатів дозволяє обробляти габаритні заготовки вагою до 3 тонн.

Галерея цеху механічної обробки ТОВ “МЛЗ”

Ливарна дільниця

Формувальна дільниця підприємства складається із двох ліній машинної формовки та дільницю ручної формовки, завдяки чому існує можливість виготовляти відливки від декількох одиниць до сотень одиниць. Серед формувальних процесів віддається перевага піщано-глинистій сирій формовці і ХТС.

Фінішні операції , що включають, зокрема, дробеметні очищення і термічну обробку дають можливість замовнику одержувати відливки з заданими властивостями і відповідним зовнішнім виглядом.

Галерея ливарної дільниці ТОВ “МЛЗ”

Модельна дільниця

Займається розробкою, проектуванням та виготовленням модельної оснастки з вологостійкої фанери, деревини, епоксидних пластмас, алюмінію і спіненого полістиролу.

Інженери-модельники створюють 3D-моделі в CAD-програмах. Опрацювання технології проводиться за допомогою програми візуалізації ливарних процесів заливання та кристалізації майбутніх відливок. Після перевірки оснастка виготовляється на CNC-центрах згідно різних технологій відливок, габаритів моделей.

Галерея модельної дільниці ТОВ “МЛЗ”

Термічно-зварювальна дільниця

Виробничі потужності ТОВ “Механічно-ливарний завод” дозволяють виконувати наступні види термічної обробки:

  • відпалювання – полягає в нагріванні металу до температури вище критичної точки, тривалій витримці за цієї температури і подальшому повільному охолодженні. Відпалювання підвищує пластичність, зменшує внутрішні напруження, знижує твердість сталей;
  • нормалізація – нагрівання до високої температури, видержування і повільне охолодження на повітрі. Нормалізація доводить сталь до дрібнозернистої та однорідної структури. Твердість і міцність сталі після нормалізації вищі, ніж після відпалу;
  • гартування – нагрівання до високої температури, витримування і швидке охолодження (у воді, мінеральній оливі або повітрі). Загартування сталей забезпечує підвищення твердості, виникнення внутрішніх напружень і зменшення пластичності.
  • відпуск – нагрівання до температури нижчої за 700° С, витримування та повільне охолодження на повітрі. Після відпуску певною мірою зменшується твердість і внутрішні напруження, збільшується пластичність і в’язкість деталей.

Зварювальна дільниця, загальною площею близько 220 м2, розрахована на п’ять зварювальних постів, з можливістю переналагодження розмірів поста, залежно від габаритів зварювальної деталі.

Сучасні зварювальні апарати дозволяють якісно виконувати зварювання та наплавлення деталей.

Галерея термічно-зварювальної дільниці ТОВ “МЛЗ”

Лабораторія

Здійснюється експрес-аналіз хімічного складу сировини, матеріалів, виплавлюваних металів і сплавів на емісійному спектральному аналізаторі “PolySpek Junior” виробництва фірми “Arun Technology”.

У нашій лабораторії визначити хімічний склад металу чи сплаву можна максимально швидко. При цьому достовірність результатів найвища, адже обладнання в лабораторії відкалібровано і сертифіковано.

Галерея лабораторії ТОВ “МЛЗ”